Oferta

Ręcznie robione, przepiękne ZAPROSZENIA na sesję to idealny prezent dla każdego.

Sesję moge wykonać u Was w domu, w plenerze ( morze, łąka, las, plac zabaw itd) lub w studio w Gdyni.

Działam na terenie TRÓJMIASTA i okolic.

 

SESJA CIĄŻOWA- najlepszy okres to końcówka ciąży-kiedy brzuszek jest juz baaardzo widoczny. Przyszła Mama może pozować sama, z Partnerem lub dziećmi. Czas sesji to ok 1,5-2 godz.

 

SESJA NOWORODKOWA- jest to sesja wyjątkowa!!! Dziecko w tym okresie zmienia się z dnia na dzień. Dlatego najlepiej wykonać ją do 3 tygodnia . Maluszek wtedy dużo śpi i nie protestuje przy zmianach pozycji ) Czas sesji uzależniony jest od dobrego humoru Modela i może trwać nawet do kilku godzin ( z przerwami na karmienie, przytulenie itd)

 

SESJA DZIECIĘCA- może być spontaniczna na placu zabaw, na plaży, łące lub pozowana z rekwizytami w domu lub studio. W zależności od Waszych upodobań .

 

SESJA KOBIECA - doskonały prezent na rocznicę, urodziny, świeta itd. W zmysłowej bieliźnie lub bez… Wstyd zostawiamy za drzwiami i wspólnie tworzymy piękne fotografie dla Twojego Partnera. Oczywiście gwarantuję pełną dyskrecję.

 

Sesja portretowa, rodzinna, zdjęcia szkolne, imprezy- czas i miejsce omawiane indywidualnie.

 

Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu.

 

Dodatkowo proponuję obraz na sztywnej piance z wybranych fotografii doskonaly prezent na różne okazje (np. Dzień Babci czy Dziadka, Chrzest, Komunia, ślub itd)

Oferta